משלוחים מנתניה עד באר שבע

  1. דף הבית
  2. הסיפור שלנו

 OUR STORY


 OUR GALLERY

לייט גלרי היא חברה המתמחה בתחום התאורה, המתמחה בייבוא ושיווק של מוצרי תאורה איכותיים וייחודיים לישראל, תוך הקפדה על שילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות. החברה מייבאת מגוון רחב של מוצרי תאורה כגון תאורת לד, תאורת פסי לד, תאורת משרד, תאורת קיר ועוד, ממגוון חברות מובילות בתחום התאורה מרחבי העולם. OUR GALLERY

לצד הייבוא, לייט גלרי גם מייצרת ומשווקת גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מביאה ללקוחותיה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום התאורה, ומתאימה אותן לצרכי הלקוח ולסגנון העיצוב המבוקש. כמו כן, החברה מציעה ייעוץ מקצועי ללקוחותיה בנושאי תאורה ועיצוב תאורה, ומספקת שירותי תכנון, התקנה ותחזוקה למערכות התאורה שלה. OUR GALLERY

לייט גלרי מציעה גם שירותי בניית מערכות לבית חכם, הכוללים שיווק, מכירה, תכנון ותכנות. החברה משתמשת בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות כדי ליצור מערכות חכמות המספקות ללקוחותיהם בקרה מלאה על כל הפעולות בביתם.


המערכות לבית חכם של לייט גלרי כוללות בתוכןן מגוון של פתרונות תאורה חכמים, בקרת טמפרטורה ומזגן, שליטה בחשמל,תריסים ובמערכות אבטחה, וכן מערכות אודיו ווידאו חכמות המאפשרות צפייה ושליטה מרחוק. המערכות של לייט גלרי מאפשרות ללקוחותיהם לקבל נתונים חשובים על הבית ולהתאים את התנאים לפי הצרכים וההעדפות שלהם, וכן לשלוט בכל המכשירים והציוד בבית מכל מקום בעולם דרך הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות.
 OUR GALLERY


לייט גלרי מתגאה באיכות המוצרים שהיא מייבאת ומייצרת, ומאמינה כי כל לקוח יכול לקבל ממנה את הפתרון המושלם לצרכי התאורה שלו. בנוסף, החברה מתחייבת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר


 OUR GALLERY

לייט גלרי מתמחה בתחום התאורה ומציעה שירותי תאורה מקצועיים וייחודיים ללקוחותיה. חברתנו מספקת שירותי תכנון ובניית תוכניות תקרה מותאמות אישית למעצבים ואדריכלים, כדי להבטיח תוצאה מושלמת ואסתטית לכל פרויקט.


בניית התוכניות תתבצע באמצעות תוכנות תכנון מתקדמות, ותקבל תמיכה מלאה מצוות המומחים שלנו במהלך כל שלבי הפרויקט. אנו נדאג לכך שהתאורה בביתך תהיה מושלמת ותואמת את כל המפרטים הטכניים והאסתטיים של הפרויקט שלך.


 OUR GALLERY

תכנון מוקדם של תהליך בניה או שיפוץ יכול לחסוך הרבה זמן וכסף במהלך הבניה. כשמתחילים את התהליך עם תוכניות ברורות ומדוייקות, זה יכול למנוע בעיות ותקלות בהמשך וזמן התהליך עצמו יכול להיות קצר יותר. בנוסף, תכנון מוקדם יכול לסייע למתכנן תאורה למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור התאורה בכל חלק בניין וכך לחסוך בעלויות תאורה נוספות בעתיד. בסה"כ, עם תכנון מוקדם מתאים יותר, הכללת צוות האורות מוקדם יותר בתהליך הבנייה יכולה להוביל לתוצאות משמעותיות ומרשימות יותר בפרויקט הסופי.


logo בניית אתרים